Časopis uređuju

Glavna i odgovorna urednica

prof. dr. sc. Jelena Lakuš (Odsjek za informacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, Hrvatska)

Zamjenica glavne i odgovorne urednice

doc. dr. sc. Drahomira Cupar (Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, Hrvatska)

Uredništvo

• Prof. dr. sc. Anne Gilliland (UCLA, SAD)
  • Doc. dr. sc. Mate Juric (Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, Hrvatska)
  • Izv. prof. dr. sc. Ivana Martinović (Odsjek za informacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, Hrvatska)
  • Izv. prof. dr. sc. Franjo Pehar (Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, Hrvatska)
  • Prof. dr. sc. Erich Renhart (Vestigia, Manuscript Research Centre, University of Graz, Austria)
  • Doc. dr. sc. Josipa Selthofer (Odsjek za informacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, Hrvatska)
  • Prof. dr. sc. Alenka Šauperl (Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Slovenija)
  • Izv. prof. dr. sc. Marijana Tomić (Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, Hrvatska)